Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Collector

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Collector prej Sat Sep 03, 2011 6:22 pm

admini mi qin mot


Admin
......................The Collector...............................................Trailer.............................
Pas një kohe të gjatë në burg, Arkin (Josh Stew­art) e mbaron dën­imin dhe gjen punë si mekanik. Megjithatë ai ven­dos të vjedhë pronarin e tij që të mund të paguajë ish-gruan e tij (Daniella Alonso). Gjatë për­p­jek­jes për të vjedhë shtëpinë e pronarit të tij ai së bashku me famil­jen e pronarit e gje­jnë vetën në mëshirën e “The Col­lec­tor”. Shtëpia kthe­het në një labirint të mbushur me kur­the. Ske­nari është shkruar nga Mar­cus Dun­stan, i cili ka shkruar gjithashtu Feast dhe Saw IV.Shiko online :
novamov.com/video/zrmr2w6wrzzup


Linku per shkarkim :
megaupload.com GCNTM4CB

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi