Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Descent

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Descent prej Sat Sep 03, 2011 11:05 am

ali123


Admin
Një grua shkon në pushime me famil jen dhe miqtë e saj, ku burri i saj dhe vajza e saj vdesin në një aksi dent tragjik. Një vit më vonë ajo shkon shetitje me miqtë e saj dhe ikin për ta eksploruar një shpellë, ku dhe ngecin aty. Mungesë të furnizimit ato lufto jnë për të mbi je t uar ku tako jnë ca kri jesa të çudit shme të etur për gjak.Shiko online :
novamov.com/video/1vqo6r41kebyl
http://www.megavideo.com/?d=1DTYKXO7


Linku per shkarkim :
megaupload.com 1DTYKXO7

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi