Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Kick Ass

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kick Ass prej Sat Sep 03, 2011 9:59 am

Admin


Admin


Dave Lizewski është një stu­dent i urtë i shkol­lës së mesme dhe adhu­rues i fil­mave komikë së bashku me disa shokë të tij. Ai jeton vetëm me babanë e tij. Jeta e tij nuk është shumë e vështirë, megjithatë ai ven­dos që të bëhet një super­hero edhe pse nuk ka asnjë fuqi dhe asnjë trajnim.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=YRZ39SCC

novamov.com/video/aedj0m0i471fbLinku per shkarkim:

megaupload.com YRZ39SCC

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi