Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Back Up Plan

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Back Up Plan prej Sat Sep 03, 2011 9:52 am

Admin


Admin
Zoe është një grua që e ka bërë jetën e saj të vështirë dhe nuk lejon asnjëri ti fus hundët në jetën e saj. Ajo ka një zakon i shtynë njerëzit larg saj kur i afro­hen afër. Ajo gjithashtu dësh­i­ron të ketë një fëmijë, po për shkak që ajo nuk ka asnjë burrë në jeten e saj, ajo ven­dos të ngelë shtatzën në mënyr arti­fi­ciale. Men­jëher pas pro­ce­durës ajo tako­het me një djalë të qua­j­tur Stan me të cilin ajo lid­het. Po ajo ende ka frikë ta pra­noj atë, dhe kur i tre­gon atij për punën e shtatzë­nis ajo men­don se do ti vë kusht por ai prap mbetet me të.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=CB0VVMBU
novamov.com/video/sb5bt8s4gpsokLinku per shkarkim:

megaupload.com CB0VVMBU

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi