Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Witless Protection

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Witless Protection prej Sat Sep 03, 2011 9:40 am

Admin


Admin
His­to­ria perqen­dro­het ne nje qytet te vogel ku nje sherif i cili eshte desh­mitare ne te cilin ai beson se eshte rrem­byer nje grua dhe shkon per ta shpet­uar. Rrem­bye­sit rezul­to­jne te jene agjent te FBI-se te cak­tuar per te mbro­j­tur ate dhe ta der­go­jne ne nje gjykate te kor­rup­tuar te qua­j­tur Enron ne Chicago, por me vone kup­to­het se jane te perf­shire dhe ata ne kete situate.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=3RQ2F7S2
novamov.com/video/jf0czia15ikhw
videobb.com/video/D6kGNWE0UuWYLinku per shkarkim:

megaupload.com 3RQ2F7S2

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi