Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Rush Hour 3

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rush Hour 3 prej Sat Sep 03, 2011 9:38 am

Admin


Admin
Pas një vrasje në ten­ta­tivë te ambasadorit Han, Lee (Jackie Chan) dhe Carter (Chris Tucker) nisen per në Paris për të mbro­j­tur një grua franceze me njo­huri të udhëhe­qësve të fshe­htë te Triades.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=NI7CFLQG
novamov.com/video/84t86iz9afsbuLinku per shkarkim:

megaupload.com NI7CFLQG

http://rripagjum.albanianforum.net

2 hey more prej Sun Feb 19, 2012 10:38 pm

server1


spo bon ky link o djem

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi