Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Evening

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Evening prej Sat Sep 03, 2011 9:12 am

admini mi qin mot


Admin
Një dramë e cila eksploron të kalu­arën roman­tike dhe emo­cionet e tashme të Ann Grant dhe vajzave së saj, Con­stance dhe Nina. Gjersa Ann është afër vdek­jes, ajo kuj­ton, dhe ju tre­gon vajzave të saj për jetën që ka bër 50 vjet para, kur ajo ishte një grua e re. Har­ris është burri që Ann e ka dashu­ruar në vitet e 50-ta dhe kurr nuk e harron.


Shiko online :
http://www.megavideo.com/?d=75UXMQGE
novamov.com/video/9r7sruybjoqxv


Linku per shkarkim :
megaupload.com 75UXMQGE

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi