Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Dance Flick

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dance Flick prej Sat Sep 03, 2011 8:40 am

ali123


Admin
Megan ka një ëndërr, të shkojë në Juil liard dhe të bëhet kërcimtare. Ndërsa ajo ishte duke bërë prova në vallezim, nëna e saj vdiq në një aksi dent me mak inë. Megan duhet të shpërn gulet në një qytet tjetër tek aparta menti i babait të saj. Ajo regjistro het në Musi cal High, një shkollë e mesme në qytet. Atje ajo takon disa miq të ri Tracy, Char ity dhe Thomas. Thomas dhe Megan lid hen së bashku dhe ata duhet të real i zo jnë ëndr rën e tyre, të kërce­jnë sëbashku. Ata për piqen të sjellin ekuipazhin e kërcim tarëve së bashku për të fituar 5.000$ në një konkurs të kërcimtarëve.


Shiko online :
http://www.megavideo.com/?d=Z4MOXS1T
novamov.com/video/8wktpl29o76oy


Linku per shkarkim :
megaupload.com Z4MOXS1T

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi