Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Saw 6

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Saw 6 prej Sat Sep 03, 2011 7:17 am

admini mi qin mot


Admin
Agjenti special Strahm ka vdekur dhe detektivi Hoffman ka shfaqur shenja si pasardhësi i pakundërshtueshëm i Jigsaw (Enigmës). Megjithatë, kur FBI fillon ti afrohet Hoffmanit, ai është i detyruar të vendosë një lojë në lëvizje, dhe skema e madhe e Jigsaw më në fund kuptohet.Shiko online :
http://www.megavideo.com/?v=NU4JFKHJ


Linku per shkarkim :
megaupload.com GKPIO6SC

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi