Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

District 13 :Ultimatum B13

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 District 13 :Ultimatum B13 prej Fri Sep 02, 2011 9:51 pm

Admin


Admin
Pas një misioni të suk­sesshëm kundër bosëve të drogës, kapiteni Damien Tomaso gjin­det në shtëpinë e tij me tre kilo­gram hero­inë dhe arresto­het. Ndërkohë një grup të rin­jsh fil­mo­jnë vras­jen e dy policëve nga ana e agjen­tëve sekretë krye­suar nga Roland për të fajë­suar Lag­jen 13 dhe për të fil­luar një luftë civile. Kjo luftë ka si synim shkatër­rimin e Lag­jes 13 dhe ndër­timin e pal­lat­eve dhe godi­nave të reja. Por 5 kryetarët e ban­dave, Damien dhe Leito nuk do ta lejo­jnë këtë gjë.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=UCYXX2WI
videobb.com/video/4WpO0eJfYHmE
novamov.com/video/38g40ks342uepLinku per shkarkim:

megaupload.com UCYXX2WI

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi