Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Zombie Strippers

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Zombie Strippers prej Mon Aug 29, 2011 8:46 pm

Admin


Admin
Në një të ardhme të afërt, Presidenti George Bush është zgjedhur vetëm për të katërtën herë me zv Arnold Schwarzenegger e tij dhe në SHBA është në luftë kundër kombeve të shumta, në mesin e tyre Irak, Siri, Liban, Venezuela, Franca dhe Alaska. Në mënyrë që të kompensuar humbjen e ushtarëve, qeveria është e kërkimeve një virus që të vë në jetë indet e vdekur të ushtarëve të vdekur dhe të riaktivizuar trurin e tyre, për të formuar një ushtri të fuqishme të undead. Kur eksperimenti nuk shkon dhe merr jashtë kontrollit në një ndërtesë në Sartri, Nebraska, efikase Squad Z thirret për të shkatërruar zombies. Megjithatë, Byrdflough ushtari është kafshuar nga një mumje dhe frikë për të qenë vrarë, ai shpëton për Brademus nëntokësore strip-club pronësi të ESCO Ianna babëzitur. Byrdflough kafshon Kat yll dhe stripper përhapet virusi, i kthyer kolegët e saj në zombies dhe të hahet mishi i klientëve të tyre.

Shiko Online:

videoweed.es n8mrbib7264qo
novamov.com/video/zrtqpmyrubguv

Linku per shkarkim:

MULTIUPLOAD: multiupload.com GQTYV4RBBQ
FILESERVE: fileserve.com jjeE74W

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi