Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Planet 51

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Planet 51 prej Fri Sep 02, 2011 9:36 pm

Admin


Admin
Lem është një djalosh i ri, i cili kërkon të bëjë për vete një vajzë dhe ta vazhdojë karrierën e tij më tutje në një planet. Astrounauti amerikan Kapiten Chales T. Baker zbarkon në planetin e Lem duke shpresuar që të vendosë një flamur aty dhe të kthehet në tokë tek miliona fansa të tij. Por në këtë planet alienësh, mediat kanë etiketuar disa astrounautë si zombie, që krijojnë përbindësha, duke shkaktuar që Baker të luftojë për jetën e tij. Tani ai do të mundohet të kthehet tek anija e tij kozmike, para se diktatori ushtarak Gjenerali Grawl dhe shkencëtari i çmendur Professor Kipple ta zhdukin nga faqja e dheut.Shiko Online:

www.novamov.com/video/4unvgykvj5vec
www.megavideo.com/?d=HPMTTD1TLinku per shkarkim:

www.megaupload.com/?d=HPMTTD1T

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi