Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Shrek 4 Forever After

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shrek 4 Forever After prej Fri Sep 02, 2011 9:33 pm

Admin


Admin
Shreku i mërzitur dhe i kthyer në ”burrë për shtëpi” bën një pakt me Rumpelstiltskin që ti kthejë kohën kur ai ishte një përbindësh i vërtetë, por ai mashtrohet dhe dërgohet në një mbretëri të Far Far Away ku Rumpelstiltskin është mbreti dhe përbindëshat burgosen.Shiko Online:

http://uploadville.com/t87iynnmpi0x
http://www.megavideo.com/?d=O9INO7EJLinku per shkarkim:

megaupload.com O9INO7EJ

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi