Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Wall E

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Wall E prej Fri Sep 02, 2011 9:06 pm

Admin


Admin
Në një të ardhme të afërt por jo dhe aq jore­ale, ku njerëz­imi ka brak­tisur tokën, sepse ajo është mbu­luar me plehra nga pro­duk­tet e shi­tura nga kor­po­ratat e fuqishme multi-nacionale, Wall-E, një robot që mbledh mbe­tu­rina është lënë për ta pas­truar rrë­mu­jën. Mag­jep­sur me xhingla të his­torisë së Tokës dhe meloditë e saj, Wall-E gjin­det i vetmi në Tokë. Një ditë Eva, një robot tjetër i shkëlqyeshëm dhe i rrezik­shëm (një robot zbu­lues), është dër­guar në Tokë për të gje­tur prova se a ka jetë të qën­drueshme në Tokë. Wall-E bie në dashuri me Eva.….Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=JQ7QEJG5
https://www.youtube.com/watch?v=alIq_wG9FNkLinku per shkarkim:

megaupload.com JQ7QEJG5

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi