Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Norbit

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Norbit prej Fri Sep 02, 2011 9:01 pm

Admin


Admin
Nor­bit është një per­son nor­mal, i cili pasi u adap­tua nga Mr.Wong, për­fun­don duke u mar­tuar me Rasputia shumë të madhe. Kate Thomas, dashuria e fëmi­jëris së Nor­bit, kthe­het në qytet për të blerë jeti­moren. Nor­bit e sheh këtë si mundës­inë e tij që të lid­het prap me Kate, derisa ai e kup­ton që ajo është e fejuar me Deion Hughes. Nor­bit nuk do e lë këtë mundësi, ku ai për­piqet të mbi­je­tojë jetën me Rasputia, dhe kjo duket sikur Deion ka gjithashtu diçka për të mba­j­tur sekret.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=1WV7N1IB
novamov.com/video/y7uwgeq7uqkxmLinku per shkarkim:

megaupload.com 1WV7N1IB

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi