Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Sweet Nowember

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sweet Nowember prej Fri Sep 02, 2011 8:10 pm

Admin


Admin
Nel­son është një njeri i përkush­tuar për kar­ri­erën e tij të rekla­mave në San Fran­cisko. Një ditë, gjersa bënte provimin për mak­inën, ai takon Saran. Ajo është shumë e ndryshme nga vajzat e tjera që kishte ne jetën e tij. Nel­son bëhet shkak­tar që ajo ta hum­bas provimin atë ditë dhe mbas provimit e takon atë. Një gjë të çon tek një tjetër dhe Nel­son për­fun­don duke jet­uar me të në mua­jin e nën­torit ku do tia ndryshoj jetën e tij përgjithmonë.Shiko Online:

novamov.com/video/3fj9k1q24sfmw
Filmin mund ta shifni dhe në: Megavideo (së shpe­jti)Linku per shkarkim:

Filmin mund ta shkarkoni në: Megau­pload (së shpe­jti)

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi