Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Knowing

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Knowing prej Fri Sep 02, 2011 10:30 am

admini mi qin mot


AdminNë vjeshtën e 1959, studentët vizatojnë foto të jetës, se si ato e imagjinojnë atë pas 50 vjetësh. Lucinda, një fëmijë i çuditshëm që dëgjon zëra, shkruan një varg të gjatë numrash. Në 2009, kapsula ku ishin hedhur këto vizatime hapet dhe studenti Caleb Koestler merr vizatimin e Lucindas dhe babai i tij John i hedh një sy. Ai zbulon që numrat ishin datat e fatkeqësive që kishin ndodhur gjatë 50 viteve të kaluara. Kanë mbetur edhe 3 data, të gjitha vijnë së shpejti. Ai fillon të hetojë për Lucindan dhe ka frikë për djalin e tij, i cili fillon të dëgjojë zëra. Çfarë po ndodh?
Shiko online :
novamov.com/video/1z42l8czh80spLinku per shkarkim :
Nukk kaa Crying or Very sad

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi