Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Final Destination 4

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Final Destination 4 prej Thu Sep 01, 2011 7:48 pm

admini mi qin mot


Admin
Gjatë ditës së garave të makinave që në fakt duhej të ishte me shumë aksion dhe emocionuese, Nik O’Banon ka një parashikim të tmerrshëm: një grumbull ngjarjesh të çuditshme shkaktojnë karambole masive makinash. Makinat e djegura shpërthejnë dhe fragmentet vrasin dhunshëm shokët e tij, ndersa pjesa e sipërme e shkallëve ku rri ulur rrëshket dhe e shtyp. Duke u zgjuar nga kjo ëndërr e tmerrshme, Nik-un e përfshin paniku dhe bind të dashurën e tij, Lorin dhe shokët e tij, Xhanet dhe Hand, të ikin… sekonda para se të bëhet realitet ëndrra e tij e tmerrshme. Duke besuar se kanë mashtruar vdekjen, katër shokët përballojne ndryshe jetën. Por për fat të keq për Nik-un dhe Lori-n, ky ishte vetëm fillimi. Ndërkohë që shenjat paralajmëruese të Nik-ut vazhdojnë dhe të mbijetuarit e perplasjes fillojnë të vdesin një nga një me më shume mënyra torturuese, Nik-u duhet të gjejë mënyren të mashtrojë njeherë e përgjithmonë vdekjen, para se të arrijë dhe për te ora e tmerrshme.Shiko online :
novamov.com/video/omkdng73ub81vLinku per shkarkim :
Nuk ka Crying or Very sad

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi