Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Rise of the Planet the Apes

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rise of the Planet the Apes prej Thu Sep 01, 2011 7:18 pm

Admin


Admin
Një histori origjinale vendosur në ditën e sotme ne San Francisko, ku njeriut me eksperimentet e veta me inxhinieri gjenetike e çojnë në zhvillim te inteligjencës të majmunëve dhe fillimin e një lufte për supremaci.Shiko Online:

novamov.com/video/4e4af653ca89e
http://www.movshare.net/video/4e4af5f778c60
videobb.com YG8v4guDXpxb
2gb-hosting.com/v/bc4c3a5b89705c534d32dfc2e7854cb7/fc83c69d240fd54.avi.html
http://www.royalvids.eu/tt/4e4af75aeb7bf
http://megavideo.com/?v=VNWWM231Linku per shkarkim:

freakshare.com Rise-Of-The-Apes-TS-XViD-IMAGiNE.avi.html
megaupload.com 4EM035RC

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi