Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Up in the Air

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Up in the Air prej Thu Sep 01, 2011 3:44 pm

ali123


Admin

Detyra e Ryan Bingham(George Clooney) është të pushojë njerëzit nga puna e tyre. Atij i duhet vetëm një valixhe dhe pak imagjinatë. Së shpejti me Ryan do të bashkohet Natalie(Vera Farmiga) e cila përdor një metodë të re. Kjo metodë e re “pushimi nga puna” konsiston në përdorimin e video konferencave nepërmjet internetit. Ardhja e Natalie do të vëjë në rrezik Ryan, i cili do të bëjë të pamundurën ti tregojë asaj që metoda e saj e re nuk do të funksionojë.Shiko online :Linku per shkarkim :
http://rrishiko.net/up-in-the-air/

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi