Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Burlesque

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Burlesque prej Thu Sep 01, 2011 3:33 pm

ali123


Admin
Një vajzë nga një qytet i vogël shpërngulet në Los Angeles dhe e gjen veten në një klub të drejtuar nga një ish balerin.Shiko online :
www.zshare.net/video/885998858596ac72/
www.wisevid.com/play?v=6t3wtuuxq3b8


Linku per shkarkim :
megaupload.com/files/a83b3845ad56520a9facac8930f55f72/bur_arc.avi

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi