Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Hereafter

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hereafter prej Thu Sep 01, 2011 3:27 pm

ali123


Admin

jë dramë që ka në qendër tre persona; një gazetar francez, një nxënës të një shkolle angleze dhe një punëtor të thjeshtë amerikan të cilët janë të prekur nga vdekja në mënyra të ndryshme.Shiko online :
www.zshare.net/video/886954131b729934/
www.wisevid.com/play?v=1AcwbAbtw-q3Linku per shkarkim :
www.megaupload.com/?d=RAOFP9LK

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi