Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Resident Evil Afterlife

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Resident Evil Afterlife prej Thu Sep 01, 2011 1:10 pm

admini mi qin mot


Admin
Në një botë të shkatërruar nga virusi infektues që i kthen viktimat e tija në të pavdekshëm, Alice vazhdon udhëtimin e saj në kërkim të të mbijetuarve. Ajo do të gjejë disa prej tyre dhe do të takohet përsëri me disa miq të vjetër. Të gjithë sëbashku duhet të luftojnë të infektuarit dhe korporatën Umbrella.Linku per shkarkim :
http://www.zshare.net/download/81032724dd83bc24/

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi