Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Hereafter

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hereafter prej Thu Sep 01, 2011 12:51 pm

admini mi qin mot


Admin

Një dramë që ka në qendër tre persona; një gazetar francez, një nxënës të një shkolle angleze dhe një punëtor të thjeshtë amerikan të cilët janë të prekur nga vdekja në mënyra të ndryshme.linku per shkarkim :
http://www.zshare.net/video/886954131b729934/
http://rrishiko.net/id/http://wwwstatic.megavideo.com/mv_player.swf?http://img20.megavideo.com/fafbc6bddb2103b509abe7ef14655126.jpg&v=NYNUYVUE
2gb-hosting.com/v/7342fe62decbcc5912f2c7cb37b17afa/018c211b6b6016a.avi.html


Linku per shkarkim :
megaupload.com RAOFP9LK

http://rripagjum.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi