Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Thor

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Thor prej Sun Aug 28, 2011 4:22 pm

Admin


Admin


Drejtuar nga Kenneth Branagh, epike aventura "Thor" përfshin Universe Marvel nga Toka e sotme në fushën e Asgard. Në qendër të tregimit është Thor ngadhënjyesi, një luftëtar i fuqishëm, por arrogant e të cilit veprimet e pamatura ringjallin një luftë të lashtë. Thor është hedhur poshtë në Tokë dhe i detyruar të jetoj në mesin e njerëzve si dënim. Pasi këtu, Thor mëson atë që duhet të jetë një hero i vërtetë kur një shejtan i rrezikshëm në botën e tij dërgon forcat më të errëta të Asgard për të pushtuar tokën.


Shiko Online:

videoweed.es x47lnkxggsj3v


Linku per shkarkim

megaupload.com J589CPYYEdituar për herë të fundit nga Admin në Sun Sep 04, 2011 6:37 pm, edituar 2 herë gjithsej

http://rripagjum.albanianforum.net

2 shum filem i fort a? prej Wed Aug 31, 2011 9:07 pm

albani


Vizitor
shum shum flm dhe falenderoj stafin per kete veb shum tfort jeni mat mirt <3

3 spss e dimm qe jemm matt mirt :D prej Fri Sep 02, 2011 10:22 am

admini mi qin mot


Admin
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lol!

http://rripagjum.albanianforum.net

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi